הנהגת הורים

ועד הורים

בעלי תפקידים בהנהגה:

  • יו"ר הנהגה – יניב נוחם
  • סיו"רית הנהגה – יאנה קרייטמן
  • סיו"ר הנהגה – דמיאן האס
  • מזכירת הנהגה – נועה עוז
  • גזברית הנהגה – קרן דך

בואו נשאר מעודכנים:

WhatsApp Image 2022-12-29 at 11.14.03

יוזמת "תנו לגדול על שקט"

אם אתם מעוניינים לתקשר עם ילדיכם אבל גם מעוניינים לדחות את השימוש בטלפונים חכמים - אתם מוזמנים ומוזמנות להצטרף ליוזמה הארצית שמתקיימת גם בבית הספר שלנו כבר שנה חמישית ברציפות ולהתחיל עם טלפון ראשון פשוט. לפרטים ורכישה היכנסו לקישור - https://tligdol.wixsite.com/usishkin

יוזמת "תנו לגדול על שקט"

אם אתם מעוניינים לתקשר עם ילדיכם אבל גם מעוניינים לדחות את השימוש בטלפונים חכמים - אתם מוזמנים ומוזמנות להצטרף ליוזמה הארצית שמתקיימת גם בבית הספר שלנו כבר שנה חמישית ברציפות ולהתחיל עם טלפון ראשון פשוט.
לפרטים ורכישה היכנסו לקישור - https://tligdol.wixsite.com/usishkin

באבארגל אוסישקין

אבות אוסישיקין - הודעה זו בשבילכם. מי שמשחק כדורגל ומעוניין להצטרף לנבחרת הבאבארגל של אוסישקין, מוזמן ליצור קשר עם ערן בטלפון 054-6962298

מארועי החודש

רכישת וחניכת שולחן פינג פונג נוסף

בשעה טובה נחנך שולחן פינג פונג וסף בבית הספר.
השולחן נרכש בכספי "תרומות" שהצטברו בקופת הנהגת ההורים משנים קודמות, וקובי - אב הבית, דאג להתקנתו הבטוחה. הוא נחנך ע"י טלי מנהלת בית הספר יחד עם התלמידים.ות.

מפגשי תלמידות.ים עם שורדי שואה

ב- 20 בדצמבר, התקיים מפגש ראשון של תלמידי כיתות ה'-ו' עם שורדי שואה במועדונית של עמותת סביון. מדובר על מפגש ראשון מתוך סדרת מפגשים, והוא כלל היכרות בין הילדות והילדים לבין שורדי השואה, הדלקת נר ופעילות מוזיקלית. מידת ההתרגשות והשמחה ניכרה מצד כל המשתתפים. את תוכן הפעילויות הבאות הילדות.ים יתכננו בעצמם.ן. יש למה לצפות!

טיול ועדת מורשת בעקבות המכבים

הטיול הראשון של ועדת מורשת לשנת תשפ"ג יצא לדרך!
ב- 17.12 נפגשו למעלה מ-40 משפחות מבית הספר בפארק קנדה, סמוך למודיעין, ויצאו לטיול אשר עסק בסיפור המכבים, שעליו נבנה האתוס לתקומה שלנו בארץ ישראל, וכלל ביקור בקברי המכבים ומסע בזמן מנס חנוכה ועד פריצת הדרך לירושלים.

בוטיק יד2
אוסישקין

לאחר שהצטברו חולצות רבות בארגז האבידות, ביום שישי ה- 16.12, ועדת קיימות פרסה על גדרות בית הספר סמוך לשערים את כלל החולצות בחלוקה למידות, וההורים יכלו לאתר אבידות שלהם או לאמץ חולצות בית ספר יד שניה.

IMG-20221205-WA0102


יום המורה
תשפ"ג

כמיטב מסורת הנהגת הורים, גם השנה צויין יום המורה בבית הספר בהפקה חגיגית של הודיה והקרת תודה! נכתבו ברכות, הכיתות קושטו על ידי הילדים במילות תודה והערכה, ואולם בית הספר שינה פניו והפך לסעודה בסימן מאכלי עדות, עם למעלה מ-60 מנות שונות שהוכנו באהבה רבה ע"י הורי בית הספר.